Vnitřní interiérové dveře

Vítáme Vás na stránkách firmy Truhlářství Dufek Libor. Specializací truhlářství je zakázková výroba. Nabízíme kompletní sortiment truhlářských služeb pro Váš interiér i exterier.

Interiérové dveře jsou jednou z nejvýraznějších ozdob domu, podtrhnou například nově položenou podlahu i celkově zařízený interiér domu. Naše dveře jsou především adresovany zákazníkům, pro které jsou dveře, kromě jim dané funkce velmi důležitým dekorativním prvkem. Interiérové dveře mají více způsobů otevírání. Otočné dveře jsou klasickým a nejstarším způsobem, dveře se točí kolem své osy.

Posuvné dveře před zeď jsou dveře, které se, laicky řečeno, posunují po zdi, a tedy zeď zakryjí ve chvíli, kdy jsou otevřeny. Posuvné dveře do stavebního pouzdra, jsou dveře, které mají pouzdro ve zdi a při otevření se zasunou do zdi (do pouzdra).

Interiérové dveře dělíme na konstrukčně na rámové a hladké. Dveře jsou vyráběny z přírodních materiálů dřevin a dýh. Například z třívrstvého lepeného smrkového hranolu, dýhované sedmivrstvé laťovky, fixního hranolu dřeviny merbau apod. Každé interiérové dveře mají svůj osobitý charakter, který si najde místo v daném interiéru. Jejich výroba není sériová, zákazníkovi tedy nabízíme možnost vymýšlet si nadstandartní modely a ladit každý detail dle své chuti.

vnitřní_dveře_2
vnitřní_dveře_4
dveře_vchodové_a_vnitřní_9
dveře_vchodové_a_vnitřní_11